В Ля Малюк ми розвиваємо ключові компетенції необхідні для сучасної людини.
Заняття проходять протягом дня і чергуються з прогулянками іграми та п’ятиразовим харчуванням. Діти можуть перебувати в садочку з 8:00 до 19:00.


В групі знаходяться 20 дітей, 2 педагоги і няня.
Англійська мова, Science, плавання, функціональне тренування, творчі заняття, музику проводять профільні педагоги.

Розвиток мовлення та читання

В цьому віці діти починають цікавитись не тільки картинками в книжці, але й текстами. Їм хочеться самостійно обирати історії і читати їх для себе. На заняттях ми розвиваємо навички зв’язного мовлення: переказування тексту, опису картини, придумування своїх історій. Діти знайомляться з буквами, вивчають склади і з’єднують їх в слова, а слова в речення.
Програмою передбачено 2 заняття з розвитку мовлення на тиждень.

Іноземна мова

Англійська одна з найуживаніших іноземних мов в світі. Активно і якісно її можна вивчати в будь-якому віці. В 4-5 років, діти ще не можуть і не вміють писати, тому особливу увагу ми приділяємо набуттю мовних навичок та напрацюванню словникового запасу. Ми навчаємо дітей вільно висловлювати свої думки англійською, розуміти співрозмовника. Заняття проходять в формі гри з зануренням в англомовне середовище.
Заняття англійською мовою відбуваються щодня.

Математична компетентність

4-5 років – це вік, коли діти починають активно цікавитися точними науками. На заняттях ми використовуємо цей інтерес для розуміння природи чисел. Діти вивчають поняття чисел та цифр, вивчають кількість предметів та співвідносять їх з відповідними цифрами, вивчають основи геометрії та фізики, розвивають логіку та аналітичне мислення.
Програмою передбачено 3 заняття на тиждень.

Вивчення природничих наук і Science

В Ля Малюк ми вивчаємо з дітьми оточуючий світ через теорію, практичні експерименти, групові проєкти та творчі завдання. Заняття Science проводиться англійською з носієм мови.
Програмою передбачено: 3 заняття навколишнього світу/тижень, 1 заняття Science/тиждень, 1 експеримент/тиждень

Авторський курс «Успішний Я»

За дослідженнями вчених люди з розвинутим емоційним інтелектом досягають більших успіхів у навчанні, бізнесі та особистому житті. Ми розробили унікальний курс для розвитку емоційного інтелекту «Успішний Я». Метою даного курсу є розвиток лідерських навичок, емпатії, розуміння себе та оточуючих. Ці навички формують
успішну та щасливу людину.
Курс проводить наш психолог один раз на тиждень.

Художня творчість

Заняття з творчості пробуджують фантазію, формують у дітей почуття прекрасного, піднімають самооцінку і розвивають моторику.
На уроках музики діти розвивають відчуття ритму, навчаюся співати та виступати на сцені.

Фізичний розвиток

Для забезпечення повноцінного навантаження ми проводимо:

 • “Допитливий Я” – авторський курс на розвиток сенсорно- моторної чутливості. Вона необхідна, як стимулятор розвитку головного мозку. Заняття проходить 1 раз на тиждень.
 • Функціональне тренування – комплекс занять спрямованих на профілактику сколіоза, плоскостопості. Під час тренування діти отримують збалансовану кардіонагрузку та фізичні навантаження. Заняття проходить 1 раз на тиждень.

Басейн

Заняття в басейні дозволяють не тільки розвивати м’язи та легені, це прекрасне розслаблення та веселі ігри з друзями. А під наглядом професійного тренера ігри будуть не тільки веселими але й максимально корисними.
Заняття проходять 2 рази на тиждень.

Педагоги групи 4-5 років

 • Майя Лохішвілі

  Педагог групи
 • Вишневська Інна

  Педагог групи
 • Олександра Еремечук

  Педагог групи